09.01.2022 GRY FINAŁOWE

LP. Godz Mecz
1. 10.00 1/8 A Hand Dach Zyrardów - In Plus Warszawa 0:0 k. 3:4
2. 10.20 1/8 B Sondka Żyrardów - Kebab Kwidzyn 0:0 k. 2:1
3. 10.40 1/8 C Markus MTS - KIA Łowicz 3:1
4. 11.20 1/8 D Ogrodowa Skierniewice - Dzbany Łódź 1:0
5. 11:40 1/8 E Delta Słupno - Podlaska Liga Piłkarska 2:1
6. 12.00 1/8 F ESSE Płock - Fast Service Sochaczew 2:0
7. 12.40 1/8 G Florian Warszawa - Myjnia i Przyjaciele 3:2
8. 13.00 1/8 H Izolbet Gostynin - Tur Ochota 0:0 k. 1:3
LP. Godz Mecz
9. 13.20 1/4 In Plus Warszawa - Sondka Żyrardów 1:0
10. 13.40 1/4 Markus MTS - Ogrodowa Skierniewice 0:0 k. 2:3
11. 14.20 1/4 Delta Słupno - ESSE Płock 0:3
12. 14.40 1/4 Florian Warszawa - Tur Ochota 3:1
LP. Godz Mecz
13. 15.00 PF1 In Plus Warszawa - Ogrodowa Skierniewice 0:3
14. 15.20 PF2 ESSE Płock - Florian Warszawa 0:0 k. 2:1
LP. Godz Mecz
15. 16.00 3 msc In Plus Warszawa - Florian Warszawa 1:1 k. 1:0
LP. Godz Mecz
16. 16.30 finał Ogrodowa Skierniewice - ESSE Płock 2:3

08.01.2022 GRUPY ELIMINACYJNE

Gr.A

LP. Drużyna PKT +/-
1. Hand Dach Zyrardów 7 12:4
2. Tur Ochota 5 13:6
3. Fuego Żychlin 4 7:7
4. Ramis Białystok 0 3:18

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1.  9.00 Tur Ochota - Hand Dach 2:2
2.  9.20 Fuego Żychlin - Ramis 4:0
3.  9.40 Tur Ochota - Fuego Żychlin 2:2
4. 10.00 Hand Dach - Ramis 5:1
5. 10.20 Ramis - Tur Ochota 2:9
6. 10.40 Hand Dach - Fuego Żychlin 5:1

Gr. B

LP. Drużyna PKT +/-
1. Delta Słupno 6 9:6
2. Dzbany Łódź 4 8:5
3. KTS Weszło 4 5:5
4. Joker Mława 3 2:7

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
7. 11.20 Dzbany Łódź - KTS Weszło 1:1
8. 11.40 Delta Słupno - Joker Mława 1:2
9. 12.00 Dzbany Łódź - Delta Słupno 2:4
10. 12.20 KTS Weszło - Joker Mława 2:0
11. 12.40 Joker Mława - Dzbany Łódź 0:5
12. 13.00 KTS Weszło - Delta Słupno 2:4

Gr. C

LP. Drużyna PKT +/-
1. Markus MTS 9 15:2
2. Fast Service Sochaczew 6 7:4
3. Fenix Sped. Bydgoszcz 3 2:5
4. Reprezentacja Dziennikarzy 0 1:13

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
13. 13.40 Fenix Spedycja - Reprez. Dziennikarzy 2:1
14. 14.00 Fast Service - Markus MTS 2:4
15. 14.20 Fenix Spedycja - Fast Service 0:2
16. 14.40 Reprez. Dziennikarzy - Markus MTS 0:8
17. 15.00 Markus MTS - Fenix Spedycja 3:0
18. 15.20 Reprez. Dziennikarzy - Fast Service 1:3

Gr. D

LP. Drużyna PKT +/-
1. Florian Warszawa 9 7:2
2. Kebab Kwidzyn 4 5:2
3. Team Rypin 4 3:2
4. Dach Bydgoszcz 0 2:11

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
19. 16.00 Florian Warszawa - Team Rypin 1:0
20. 16.20 Kebab Kwidzyn - Dach Bydgoszcz 4:0
21. 16.40 Florian Warszawa - Kebab Kwidzyn 2:1
22. 17.00 Team Rypin - Dach Bydgoszcz 3:1
23. 17.20 Dach Bydgoszcz - Florian Warszawa 1:4
24. 17.40 Team Rypin - Kebab Kwidzyn 0:0

Gr. E

LP. Drużyna PKT +/-
1. Sondka Żyrardów 6 6:2
2. Myjnia i Przyjaciele 4 4:3
3. Mador Sosnowiec 4 3:5
4. Żurawie24 3 4:7

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
1. 09.00 Mador Sosnowiec - Myjnia i Przyjaciele 1:1
16' 0:1 Wandzel
18' 1:1 Chmielewski
2. 09.20 Żurawie24 - Sondka Żyrardów 1:4
7' 0:1 Cudny
8' 1:1 Filipek
13' 1:2 Pociąg
17' 1:3 Leszczyński
18' 1:4 Cudny
3. 09.40 Mador Sosnowiec - ŻURAWIE24 1:3
11' 0:1 Kukowski
14' 1:1 Zarychta
15' 1:2 Majchrzak
18' 1:3 Filipek
4. 10.00 Myjnia i Przyjaciele - Sondka Żyrardów 0:2
3' 0:1 Cudny
16' 0:2 Pakos
5. 10.20 Sondka Żyrardów - Mador Sosnowiec 0:1
12' 0:1 Cichoń
6. 10:40 Myjnia i Przyjaciele - ŻURAWIE24 3:0
12' 1:0 Dunaj
15' 2:0 Pacyński
17' 3:0 Wandzel

Gr.F

LP. Drużyna PKT +/-
1. ESSE Płock 7 7:3
2. KIA Łowicz 5 5:3
3. Tanatos Warszawa 3 5:4
4. Eko Tech Wągrowiec 1 1:8

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
7. 11.20 ESSE Płock - KIA Łowicz 3:3
5' 1:0 Lisiecki
13' 2:0 Mrówczyński
16' 2:1 Fabijański
17' 2:2 Trakul
18' 3:2 Mrówczyński
18' 3:3 Fabijański
8. 11.40 Tanatos Warszawa - Eko Tech 5:1
1' 0:1 Wilk
7' 1:1 Januszewski
11' 2:1 Kołasiewicz
15' 3:1 Akigaraf
16' 3:1 Akigaraf
18' 5:1 Januszewski
9. 12.00 ESSE Płock - Tanatos Warszawa 1:0
5' 1:0 Mrówczyński
10. 12.20 KIA Łowicz - Eko Tech Wągrowiec 0:0
11. 12.40 Eko Tech Wągrowiec - ESSE Płock 0:3
11' 0:1 Mitura
13' 0:2 mitura
17' 0:3 Mrówczyński
12. 13.00 KIA Łowicz - Tanatos Warszawa 2:0
13' 1:0 Trakul
14' 2:0 Trakul

Gr. G

LP. Drużyna PKT +/-
1. Ogrodowa Skierniewice 9 8:3
2. Podlaska Liga Piłkarska 6 5:4
3. Liga Fanów Warszawa 1 4:7
4. Przyjaciele z Boiska 0 3:7

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
13. 13.40 Liga Fanów - Przyjaciele z Boiska 1:1
13' 1:0 Dąbrowski
16' 1:1 Rogoziński
14. 14.00 Ogrodowa S. - Podlaska Liga P. 1:0
10' 1:0 Sobalczyk
15. 14.20 Liga Fanów - Ogrodowa S. 1:3
9' Parasenko 0:1
10' Miki 0:2
13' 0:3 Dregier
14' 1:3 Polakowski
16. 14.40 Przyjaciele z Boiska - Podlaska Liga P. 1:2
7' 0:1 Niemysjki
16' 1:1 rogoziński
18' 1:2 gromko
17. 15.00 Podlaska Liga P. - Liga Fanów 3:2
3' 0:1 Patocha
4' 1:1 Kozlowski
7' 2:1 Steczko
16' 2:2 Patocha
18' 3:2 Suwała
18. 15.20 Przyjaciele z Boiska - Ogrodowa S. 2:4
6' 0:1 Dregier
7' 0:2 Adamski
10' 1:2 Goc
14' 1:3 miki
15' 2:3 żuchniewicz
18' 2:4 Brygier

Gr. H

LP. Drużyna PKT +/-
1. Izolbet Gostynin 10 7:0
2. In Plus Warszawa 7 9:2
3. Jakubskie Toruń 6 4:0
4. 4Technology Białystok 3 2:8
5. Wisła Dobrzyń n.Wisłą 0 2:12

 - AWANS

Wyniki

LP. Godz Mecz
19. 16:00 4Technology - Wisła Dobrzyń 2:0
8' 1:0 Niewiński
17' 2:0 Szmurło
20. 16.20 In Plus - Jakubskie Toruń 0:0
21. 16.40 Izolbet Gostynin - Wisła Dobrzyń 1:0
13' 1:0 Dębicki
22. 17.00 In Plus - 4Technology 4:0
5' 1:0 Przyborek
11' 2:0 zieliński
14' 3:0 Barzyc
15' 4:0 Przyborek
23. 17.20 Jakubskie Toruń - Izolbet Gostynin 0:0
24. 17.40 Wisła Dobrzyń - In Plus Warszawa 2:5
2' 0:1 Przyborek
5' 0:2 Szeliga
8' 1:2 Nowakowski
9' 1:3 barzyc
10' 2:3 Nowakowski
13' 2:4 smoczyński
15' 2:5 Góral
24. 18.00 4Technology - Jakubskie Toruń 0:0
24. 18.20 Izolbet Gostynin - In Plus Warszawa 2:0
9' 1:0 Dębicki
13' 2:0 Dębicki
24. 18.40 Jakubskie Toruń - Wisła Dobrzyń 4:0
6' 1:0 Wróblewski
2:0 12' Przypis
14' 3:0 wróblewski
15' 4:0 Przypis
24. 19.00 4Technology - Izolbet Gostynin 0:4
3' 0:1 Gąsiorrowski
5' 0:2 Januszczak
7' 0:3 Dębicki
10' 0:4 Dębicki

Płock Cup - Kontakt - Paweł Michalski